Böö! (Bir Kez Daha, Bu Kez Duyguyla)

Siteyle ilgili yapmak istediğim çok şey var. Daha önce de bahsettiğim üzere Gökyüzü Krallığı’na dair ek bilgilerin yer aldığı bir kısım bunların başında geliyor. Diğer yandan, bir süredir Bazı Şeyler kısmına da ekleme yapmadığımı fark ettim. Aklımda daha fazlası var; ama şimdilik başlamak için daha iyi bir yer göremedim.

Böö adlı şiir öykümü belki biliyorsunuzdur, sitede denk gelmiş olmanız da olası. Bundan yaklaşık 1 yıl önce, Kafasına Göre Dergi’de de çizimleriyle öykülerimi güçlendiren Nihan Didem şiir öyküyü panellerle resimledi. Ortaya, bana soracak olursanız inanılmaz görseller çıktı. Belki tahmin edenler olmuştur, uzun süredir hem bu sitenin tepesinde, hem de Twitter profilimde yer alan resim, Böö’nün ta kendisine ait.

Ve karşınızda ilk kez resimli olarak: BÖÖ

Yukarıdaki resme tıklayarak, veya hemen buraya gelerek şiir öyküyü hakkıyla, çizimleriyle okuyabilirsiniz. Benim için yazmak da, Nihan Didem’in görselleriyle ilk kez karşılaşmak da inanılmaz keyifliydi. Sizin için de öyle olmasını umuyorum.

Reklam

Yazar: Orçun CAN

I write and read and shoot and watch - in reverse order.. // Yazıyorum, okuyorum, çekiyorum, izliyorum.. ama ters sırayla..

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: